top of page
arascotransparent2.png
slide1.jpg

ARASCO, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir.

Ağırlıkla ileri teknolojinin gerektirdiği Mühendislik ve Taahhüt hizmetlerine yönelen ARASCO, Bilişim, Elektro-Mekanik  ve Enerji sektörlerinin hızla yükseldiği bu dönemde ilgili sektörlerin altyapı tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

ARASCO, ileri teknolojinin gerektirdiği mühendislik ve taahhüt hizmetlerine yönelerek , Teknolojik yapılar ile Bilgi işlem merkezlerinin ve Enerji santrallerinin artış gösterdiği bu dönemde ilgili sektörlerin altyapı tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

ARASCO bu sektörlerdeki yangın algılama ve söndürme, taahhüt, proje, bakım, servis ve işletim hizmetlerini de kapsayacak şekilde yapılanmakta ve Müşterilerinin Mühendislik Ortağı olmayı hedeflemektedir.

Arasco amblem.png

BT & Telekom Sektöründe ARASCO

Bilgi Teknolojileri ve Telekom sektöründe ARASCO çok geniş ve farklı müşteri tabanına altyapı kurulumu, servis, bakım ve işletim hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. ARASCO bu sektörlerdeki Mühendislik, Satınalma ve Taahhüt işlerinde Yangın Algılama ve Söndürme, Proje Yönetim, Servis, Bakım ve işletim hizmetlerini de kapsayacak şekilde yapılanmaktadır. Mühendislik ve Tasarım Yetenekleri, Bakım ve Servis: Ortaklarının ve diğer kardeş kuruluşlarının 32 yıl boyunca oluşturduğu birikimleri müşterileri ile paylaşmayı odak noktasına koyan ARASCO, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında projeleri fikir aşamasından ele alarak; müşterilerinin talebine uygun olarak mühendislik, proje ve tasarım hizmetleri de vererek müşterileri için en uygun çözümü geliştirmektedir. Müşterilerimiz için hayati önem taşıyan merkezlerde yer alan tüm ürünlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm kurulumlarımız için 7/24 ilkesine göre çalışan Bakım ve Servis ağımız, ARASCO kalite güvencesiyle hizmet sunmaktadır.

bottom of page